محل تبلیغات شما

من ۷ سال ازدواج کردم به خواسته خودمون بوده قبلش باهم دوست بودیم ولی خیلی باهم دعوا می کردیم بدون اقرار هر شب ،من پدر ندارم مادرمم ازدواج کرده هیچ وقت پشتم نبود ،جایی واسه رفتن نداشتم این موضوع باعث شد بود همسرم سواستفاده کنه تا این که من باردار شدم پسر اولم بدنیا اومد دعوا هامون کم تر شد خیلی کم تر شد .ولی یه اخلاق خیلی بدی که همسرم داره تا دعوامون میشد زنگ میزد خانواده هامونو می کشید تو دعوا البته خیلی وقت بود دیگه ما دعوا نکرده بودیم ،تا این که همسرم یه کاری واسه مادرم انجام داد یه کار خیییلی مهم بهش کمک کرد تا زندگیش از هم نپاشه ولی مادرم دقتی مشکلش حل شد رفت همه چیو پیش اون طرف لو داد .همسر من موند تا کلی تهمت وبدو بیراه ،خیلی واسش گرون تموم شد چون به خاطر مادرم خیلی تلاش کرده بود مشکلش حل شه،حالا از مامانم کینه به دل گرفته ،میگه بدم میاد ازش .تا این که ما دعوامون شد شوهرم زنگ زد دادو بیداد و بد و بیراه گفت به مادرم ،مادرمم اومد شروع کرد فحش و تف کردن رو شوهرم، شوهرمم گرفت شوهرمادرمو زد .حالا مادرم میگه بیا طلاق بگیر شوهرمم نمیزاره میگه جبران می کنم بخدا دارم دیونه میشم من چی کارم،جدا بشم یا بمونم؟؟

فیلمبرداری یواشکی همسرم از مادرم تو اتاق خوابش

بعد از هفت سال ازدواج یاد عشق اولشه

دارم از شوهرم جدا می شم

مادرم ,خیلی ,دعوا ,ولی ,همسرم ,یه ,این که ,که همسرم ,تا این ,مشکلش حل ,کم تر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لرستان; آفریقای ایران خرید بیسیم کنوود | قیمت بیسیم کنوود