محل تبلیغات شما

من زنی هستم ۳۰ ساله با دو دختر دارم، ۱۲ ساله ازدواج کردم،۳ ماه اول زندگیم شیرین ترین روزهای زندگیم بود ولی بعدش شروع شد بهانه گیری های همسرم متعصب شد یهویی، بد دهن و دهن بین خانواده اش شد، حرف من رو قبول نداشت فقط خودش و خانواده اش رو قبول داشت به من و خانواده ام بی احترامی می کرد.،من ۶ سال کوچکتر از همسرم هستم از لحاظ فرهنگی در یک حد تقریبا هستیم ازلحاظ اقتصادی پدرم از بازاری های قدیم هست و خداروشکر وضع اقتصادی خوبی داره ولی همسرم معمولی تر هستند،بعد ۱ سال تو عقد که بودم باردار شدم متاسفانه ناخواسته ولی الان خوشحالم دختر خوشگل رو دارم خداروشکر می کنم سالمه ،بعد زایمان همسرم بدتر شد خیلی عصبی بود ،هم بیکار بود هم بد دهن، ولی من خیلی صبوری کردم بعدش بهش گفتم چته من رو داری داغون میکنی؟! گفت حالا بهت میگم چمه، همش از تو برام فیلمهای ناجور میاد، سی دی میاد برام که تو زن خرابی هستی.
گفتم چه چیزایی میگی من تو مجردیم هیچ غلطی نکردم چه برسه به الان که متاهلم، به من فیلمهای بدی نشون داد که خانمی بود هم تیپ من ولی صورتش مشخص نبود، گفتم خوب برو ثابت کن که منم اگر یک درصد بهم شک داری بعدش گفت رفتم و متوجه شدم مونتاژ هست و تو نیستی ولی آخه کی هست که داره با ابروت بازی میکنه !؟ گفتم بریم شکایت کنیم گفت از کی شکایت کنیم بیا بی خیالش بشیم ،منم که کاری نکرده بودم خاطرم از خودم جمع بود .ولی از اون روز به بعد من حالم بده دارم داغون میشم و واقعا نمی دونم کی دشمنم بوده، این کار رو کرده خانواده ام میگن کار شوهرت بوده می خواسته اتوبگیره ولی من نمی تونم قبول کنم همچین آدمی باشه اخه من که کاری نکردم که آتو بدم دستش در ضمن خانواده هامون هم با حجاب و مذهبی هستند خودم هم همینطورم،ولی بعد ۱۲ سال هنوزم گیجم، و اینکه تو کامپیوتر همسرم ۶ سال پیش فیلمهای خراب دیدم بود که خارجی بودن و فیلم مادرم که از حمام با حوله میاد بیرون تو اتاق خوابش و یکی ازش فیلم گرفته یواشکی از پشت پنجره اتاقش که رو به تراس هست، همسرم قبول نکرد کار خودشه گفت کسی می خواد زندگی مارو بهم بریزه به خدا و پیر و پیغمبر به جون تو و بچم کار من نبوده،ولی من نمی دونم واقعا کار کی بود من اینقدر ساده هستم که شوهرم این کار رو کرده و من نمی فهمم یا واقعا دشمن داریم نمی دونم شما لطفا راهنمایی کنید من رو البته بگم الان خداروشکر زندگی خوب و آرومی دارم همه چی خوبه الحمدلله

فیلمبرداری یواشکی همسرم از مادرم تو اتاق خوابش

بعد از هفت سال ازدواج یاد عشق اولشه

دارم از شوهرم جدا می شم

تو ,رو ,ولی ,همسرم ,کار ,خانواده ,من نمی ,من رو ,نمی دونم ,به من ,و خانواده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین معلم دنیا:) مسعود آذرخوش کسب و کار موفق